Adana Xiaomi Servisi

Adana Xiaomi Servisi Olarak.Xiaomi Ekran Değişimi Ve Xiaomi Batarya Değişimi , Xiaomi Dokunmatik Değişimi, Xiaomi Şarj SOketi Değişimi Gibi İşlemleri Adana Xiaomi Olarak Aynı Gün İçerisinde Garantili Değişimini Yapmaktayız Adana Xiaomi Teknik Servis Hizmetlerini Firmamız Uzman Kadrosu İle Xiaomi Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.

Xiaomi Kasa Değişimi

Adana Xiaomi Servisi Olarak Xiaomi Marka Tüm telefonlarınızın Arka Kapak Ve Xiaomi Kasa Değişimini Garantili Olarak Yapıyoruz.Xiaomi Teknik Servis Hizmetlerini Türkiye Genelinde Yapıyoruz.Xiaomi Servisi Adana Uzman Kadromuz İle Sizlere Garantili Hizmet Sunmaktadır.

================

Xiaomi Şarj Soket Değişimi

Adana Xiaomi Teknik Servis Olarak Tüm Xiaomi Telefon Arızalarını Uzaman kadromuz İle Yapmaktayız.Adana Xiaomi servisi Telefonunuzun Şarj Soketi Arızasını Garantili olarak Uzman Kadromuz İle Yapmaktayız.

Adana Xiaomi Xiaomi Teknik Servisi

Xiaomi imei Repair

Adana Xiaomi İmei repair Yapmaktayız Adana Xiaomi Servisi olarak Xiaomi Marka Model Tüm telefonların İmei İşlemlerini Garantili olarak Yapıyoruz.Xiaomi İmei Repair İşlemlerini Adana Da Yetkli Hesap sahibi Olarak Yapmaktayız.

Xiaomi ekran değişim hizmetlerini en iyi Teknik Servis Şartlarında %100 memnuniyetle çözebilmek maksadıyla hizmetinizdeyiz. Tüm Xiaomi modellerine ait ekran değişim hizmetlerimiz garantili olarak, sıra beklemeden ve güvenle tarafımızdan yapılmaktadır. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, Adana Xiaomi

__________________________

Adana Xiaomi Servis Konusunda uzman çalışanlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilerlemeyi kendine hedef olarak belirlemiştir.Müşteri memnuniyeti anketlerimiz göstermiştirki % 90 nın üzerinde bir memnuniyet elde edilmiştir. Bu konu bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Çünkü müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

Şirketimiz Adana Xiaomi Teknik servis Olarak Telefon ve yedek parçalarının satışı hususunda konusunda uzman profosyonel ekip çalışanlarıyla tüm problemlere çözümler üretmektedir. Bunun yanında telefon, tablet ve notebook tüm yedek parça ürünlerini şirketimizden satın alabilirsiniz.

_________________________

Adana Xiaomi Ekran Değişimi

Adana Xiaomi telefon Servisi olarak Tüm Xiaomi Telefonların Orjinal ekran Değişimini Garantili olarak yapmaktayız.Sadece Ekran değişimi Olmayıp Firmamızda Xiaomi Üzerine Tüm Arızalarınızı Garantili Olarak Gidermekteyiz.

Xiaomi Anakart Tamiri

Xiaomi Anakart Tamiri Yapan Firmamız Uzman Kadromuz İle Adana Da Garantili Xiaomi Anakart Tamiri Yapmaktayız.Adana Xiaomi Teknik Servis olarak Yaptığımız Tüm İşlemler Garantilidir.

Adana Xiaomi Yazılım

Adana Xiaomi servisi olarak Tüm Xiaomi Cihazlara Yazılım Yüklüyoruz.Xiaomi Teknik Servisi Cihazlarınıza İmei Atma İşlemini Garantili olarak Yapıyor.

Xiaomi İmei Repair

Adana Xiaomi İmei RepairProfesyonel donanıma sahip olan özel tasarım teknik servis araçlarımız ile dilediğiniz yere geliyor, Xiaomi telefonlarınızı 30 dakikada onarıyoruz. Tüm Mi teknik servis işlemlerine garanti veriyoruz.

Adana Xiaomi Ekran Değişimi

Adana Xiaomi telefon Servisi olarak Tüm Xiaomi Telefonların Orjinal ekran Değişimini Garantili olarak yapmaktayız.Sadece Ekran değişimi Olmayıp Firmamızda Xiaomi Üzerine Tüm Arızalarınızı Garantili Olarak Gidermekteyiz.

Bütün Xiaomi modelleri için aşağıdaki işlemleri orjinal yedek parça kullanarak, düşük işçilik maliyeti ile ekonomik olarak siz müşterilerimize sunuyoruz;

– Ekran değişimi,

– Yazılım güncelleme,

– Orta tuş değişimi,

– Şarj ve kulaklık soketi değişimi,

– Açılmayan Xiaomi tamiri,

– Şifresi unutulan Xiaomi tamiri,

– Dış kasa yenileme vb.

Xiaomi teknik servis Adana (özel servis) olarak tüm Xiaomi MacBook, Xiaomi iMac, Xiaomi ve iPad modellerine tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. Xiaomi orijinal yedek parçalarını kullanıyoruz. Yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Tüm Xiaomi cihazlarınızın yazılım ile ilgili sorunlarına da hızlı şekilde çözüm buluyoruz.

Servisimizde Xiaomi cihazları konusunda ileri derecede uzmanlığa sahip teknik ekibimizle hizmet veriyoruz. Büyük paralar ödeyerek satın aldığınız Xiaomi telefonlarınızı, Xiaomi tabletlerinizi ve Xiaomi dizüstü bilgisayarlarınızı merdiven altı çalışan ve kalitesiz malzemeler kullanan yerlere değil, işinin uzmanı güvenilir ellere teslim etmenizi öneriyoruz. Xiaomi Teknik Servis Adana olarak sektörümüzde 18 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz.

Xiaomi Teknik Servisi

Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla bize ulaştırdığınız cihazlarınızın ilk olarak arıza tespitini yapıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, özel ekipmanlar kullanarak cihazınızdaki sorunları tespit ediyor. Ardından da en verimli ve kalıcı çözüm önerilerini hazırlıyor. Tarafınıza ulaşarak arıza ve çözümü hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Eğer kabul etmezseniz herhangi bir ücret talep etmeden cihazı teslim ediyoruz.

Onay vermeniz halinde tamir ve bakıma başlanıyor, gerekiyorsa parça değişimi yapılıyor. Xiaomi’ın tüm ürünleri diğer markalara göre çok daha farklı sistemlere sahip olduğu için parça değişimlerinde orijinal ürün kullanılması önem taşıyor. Xiaomi teknik servis Adana olarak, parça değişimlerinde ve onarım işlemlerinde uluslar arası akreditasyon kurumlarından onaylı cihaz ve ekipmanlarla çalışıyoruz.

Xiaomi cihazınızdaki arıza ne olursa olsun uzman teknisyenlerimiz size en iyi ve kalıcı çözümleri üretmek için çalışıyor. Müşteri memnuniyeti ve kusursuz işçilik temel prensiplerimizi oluşturuyor. Xiaomi teknisyenlerimiz aynı sorunla tekrar karşılaşmamanız için size dikkat etmeniz gereken hususları ve bunlarla karşılaşırsanız ne yapmanız gerektiği hakkında anlaşılır ve pratik bilgiler sunuyor.

İletişim

Adana Xiaomi Servisi | Adana Xiaomi

Tel: (0322) 214 04 02

Gsm: (0539) 392 93 01

Email: adanatelefontamiri @gmail.com

Website: www.adanatelefontamiri.com